Survivor Dokunulmazlık Oyunu 13 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 13 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 13 Şubat Survivor 2021 26. Bölümde Birinci Elenme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?

Survivor’da bugün dokunulmazlık günü. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları günün ikinci oyununda dokunulmazlık için yarıştı. Günün ilk oyununda haftalık erzak ödülünü kaybeden Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmak, Gönüllüler takımı da bu hafta da bir arkadaşlarını daha kaybetmemek için dokunulmazlık oyununa çıktı. Peki bugün Dokunulmazlık Oyununda neler yaşandı? Dokunulmazlığı kim kazandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te çekimleri gerçekleştirilen Survivor 2021’de bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu 26. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmaz oyununa Murat Ceylan’ın sunumuyla seçme avantaj oyunu ile başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Oyun beraber bitince son oyunda en iyiler olarak Ünlülerden Melis gönüllülerden Poyraz seçme avantajını kazanmak için atış yaptı. Avantaj seçme mücadelesini Gönüllüler Poyraz’ın sayısı ile 2-1 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Haftanın en önemli oyunlarından biri olan dokunulmazlık oyununda, bugün deniz üzerine kurulan parkurda oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları kondisyon gerektiren parkurda heyecan ve hırs tavan yaptı ve yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Survivor 2021 Cumartesi günkü 26. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşam ada konseyini rahat geçirmek ve isim yazmamak için yarıştılar. Kazanılan her sayının çok önemli olduğu dokunulmazlık oyunu son derece çekişmeli geçti. Son oyuna kadar bir Ünlüler takımı bir Gönüllüler takımı öne geçti. Nefeslerin tutulduğu dokunulmazlık oyununda Gönüllülerde Ayşe, Ünlülerde Merve’nin arasında geçen yarışı Ayşe’nin kazanmasıyla durumu 9-9’getirerek oyunu bayrağa taşıdılar. Bayrak yarışında takımlar en iyi erkek ve kadın yarışmacı seçti. Ünlülerden Barış, Merve Gönüllülerden Ayşe ve Yunus Emre oldu. Ünlülerden Barış Gönüllülerden Ayşe arasında geçen son atışları Ayşe kazanarak dokunulmazlığı Gönüllüler takımına getirdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

14 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
14 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ

13 ŞUBAT SURVIVOR MARKET OYUNU
13 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı