Survivor Dokunulmazlık Oyunu 14 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 14 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 14 Mart 2021 Survivor 47. Bölümde Aleyna Çalışkan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
14 Mart 2021 Pazar günü 47. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Poyraz arasında geçen atışları Poyraz kazandı. Gönüllüler Takımı Seçme Avantaj oyununu 1-0 kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Her iki takımın birleşme partisine hiçbir arkadaşını kaybetmeden gitme düşüncesi vardı. Oyunu çözen ve stratejisini en iyi yapan takım ipi göğüsleyecekti. Her saniyenin çok önemli olduğu yarışta takımlar su kaydırağı parkurunu ve tüm engelleri geçerek parkur sonunda üzerinde rakamlar bulunan piramit şeklindeki puzzleyi bitirdikten sonra kum torbasıyla devirerek takımına puan kazandırmaya çalıştı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş mücadeleler sergiledi. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Başa baş giden mücadeleler sonucunda Ünlüler takımı durumu 9-7’ye getirdi. Her iki takımda en iyi iki yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerde Merve-Batuhan Gönüllüler takımında ise Ayşe-Berkay en iyilere çıktı. Ünlülerden Batuhan Gönüllülerden Berkay arasında geçen son oyunu Batuhan kazanarak durumu 10-9 yaptı ve dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımına getirdi. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu 10-9 kazanmasını bildi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

14 MART SURVIVOR BİL BAKALIM
14 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı