Survivor Dokunulmazlık Oyunu 14 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 14 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 14 Şubat 27. Bölüm Survivor 2021 Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


14 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR 2022 ALL STAR DOKUNULMAZLIK OYUNU


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu gece 27. bölümü dokunulmazlık oyunu öncesi seçme avantaj oyunu ile başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları Murat Ceylan’nın sunumu ile seçme avantaj oyununa başladı. Her iki takım yarışmacıları erkekler ve kadınlar olarak oyuna başladı. Denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları mekanizmaya koydukları küpleri düşürmemeye çalıştılar. En sona kalan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Gönüllüler takımında erkeklerde seçme avantaj oyunu Steven ile 1-0 oldu. Kadınların mücadelesinde ise Gönüllüler takımının kadın yarışmacılardan Aleyna ve Öykü Uysal sona kalarak seçme avantaj oyununu 2-0’a getirdi ve seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 27. bölümü haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. Dün oynanan birinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu bir Survivor klasiği olan havuz üstünde yer alan denge tahtasında duran Ünlü ve Gönüllü yarışmacıları ellerindeki yastıklı sopalarla rakiplerini havuza düşürmeye çalıştı. Bu akşamki dokunulmazlık oyununda dengenin büyük önem taşıd. Oyunun ilk bölümünü seçme avantajı ile başlayan Gönüllüler 6-4 önde tamamlardı. Oyunun ikinci bölümünde Ünlüler takımı skoru 7-7’e getirse de son oyunda Gönüllüler takımından Ayşe Ünlüler takımından Merve’yi yenerek dokunulmazlık oyununu 10-8 kazandı. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü 2 oyun kazanan Reşat’a verdi.  Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

14 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı