Survivor Dokunulmazlık Oyunu 18 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 18 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 72.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?
 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
18 Nisan 2021 Pazar günü Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununun ikinci ayağı için Ünlüler ve Gönüllüler takımları oyun alanına geldiler. Takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Ünlülerden İsmail, Melis, Gönüllülerden Steven ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında İsmail ve Steven arasındaki mücadeleyi Gönüllüler takımından Steven kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları Acun Ilıcalı’nın sunduğu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Bu akşam Survivor 2021’in ikinci dokunulmazlık oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini deniz parkuruna yansıttılar. Tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta takımlar parkur sonunda bulunan denge çubuğunu bir eliyle kaldırıp diğer eliyle de denge çubuğunun ucunda bulunan sepete üç kum torbasını, başarılı bir şekilde atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Kafa kafaya giden dokunulmazlık oyununda gecenin ve Survivor 2021 sezonunun parkur rekorunu 46 saniyeyle kıran Ünlüler takımından Sergen oldu. Sergen hem rekor kırdı, hemde üçte üç atarak takımına 1 puan kazandırarak gecenin yıldızı oldu. Gönüllüler takımı oyunu bırakmadılar ve durumu 9-7’ye getirdiler.  İki takım da 9-7’lik skordan sonra en iyi bir erkek bir kadın yarışmacılarını çıkardılar. Ünlüler takımından Sergen, Melis Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe en iyilerde oyuna çıktılar. Sergen ve Steven arasındaki mücadeleyi, Steven kazanarak durumu 10-7 yaptı. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı durumu 10-7’lik bir skorla kazanmasını bildi. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü beşte dört yapan Steven’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı