Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2. Bölüm 10 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2. Bölüm 10 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2021’da İlk Eleme Adayı Hangi Takımdan Çıkacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 10 Ocak 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyunu?

 

Günün ikinci oyununda Ünlüler ve Gönüllüler Dokunulmazlık Oyunu için mücadele etti. Survivor 2021’in ilk Dokunulmazlık Oyunu nefesleri kesti. Peki Survivor 2021 2. bölümünde neler yaşandı? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İlk eleme adayı hangi takımdan olacak?   

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Yarışmacıların 3’er erkek ve 3’er kadın olarak bayrak yarışı halinde yarıştıkları seçim avantaj oyununu erkeklerde ünlüler kazanarak ilk etabı 1 - 0 önde bitirdi. Kadınların skoru 1 – 1 yapmasıyla parkur berabere sonuçlandı. Sonucu ünlülerden Merve gönüllülerden Poyraz arasında birebir atışlar sonucu kamera kayıtları belirledi. Buna göre ünlüler avantaj oyununu 2-1 kazandı. Ünlülerin seçme avantajı ile başlayan dokunulmazlık oyununu kazanmak için yarışmacılar her şeylerini ortaya koydular. Muhteşem perfonmansların sergilendiği ve milli basketbolcu Merve Aydın’ın 3 oyun kazanarak yıldızlaştığı Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler Gönüllüleri 10 – 7 yenmeyi başardı.

Erzak Oyununda Neler Yaşandı?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı