Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 2 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 82.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?
 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
2 Mayıs 2021 Pazar günü Survivor 2021, Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyunu için oyun alanına geldiler. Merve’nin sakatlığından sonra ilk defa oynayacağı dokunulmazlık oyununda, takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Ünlülerden İsmail, Merve, Gönüllülerden Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında İsmail ve Ayşe arasındaki mücadeleyi Ünlüler takımından İsmail kazandı. Seçme avantaj oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021, Ünlüler ve Gönüllüler takımları Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Çeyrek final rüyası için, finale gitmek için iki takımında yapması gereken tek şey, dokunulmazlık oyunlarını kazanmalarıydı. Bu akşam Survivor 2021’in ikinci dokunulmazlık oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Nefeslerin tutulduğu, tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta, takımlar ilk kez oynanan parkuru bitirip bumeranglarla beş fayansı başarılı bir şekilde kıran yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Oyun baştan sona kafa kafaya gitti. Oyunun ilk yarısı 5-5 beraberlikle geçildi. Oyunun ikinci yarısında Ünlüler takımı stratejik değişiklik yaparak oyunu forse etmesini bildiler ve durumu 8-5 yaparak öne geçmesini bildiler. Gönüllüler takımı oyunu bırakmamaya kararlı gibi gözüküyorlardı. Bunu da durumu 8-8 yaparak ispatladılar. Öyle heyecanlı, öyle keyifli bir dokunulmazlık izletirler ki Gönüllüler takımı durumu 9-8’e getirerek neler oluyor! Dedirttiler. Her oyun bundan sonra final havasında geçeceği belli oldu. Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkay “Tamam mı? Devam mı?” yoksa bayrak yarışı mı? Sorusunun cevabını verdi. Nefesler tutuldu. Batuhan’ın isabetli atışları ile skor 9-9’a gelerek oyun bayrağa kaldı. Takımlar en iyi ikililerini çıkardı. Ünlüler takımı Batuhan, Merve Gönüllüler takımından ise Steven, Aleyna Kalaycıoğlu çıktılar. Finalde dokuz seramiğin kırılacağı oyun merakla beklendi. Batuhan ve Steven’ın final karşılaşmasında, Steven daha başarılı atışlar yaparak dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımına getirdi. Gönüllüler takımı durumu 10-9’luk bir skorla kazanmasını bildiler. Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü üçte üç yapan Steven’e verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı