Survivor Dokunulmazlık Oyunu 20 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 20 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 20 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 51. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
20 Mart 2021 Cumartesi günü 51. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları birer kadın ve erkek olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Deniz üzerinde kurulu denge silindirinde Ünlüler takımından İsmail, Merve, Gönüllüler takımından Reşat ve Ayşe aynı anda dengede kalmaya çalıştılar. Silindir üzerinden suya düşen en son Reşat oldu. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’in muhteşem güzelliğinde düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu gece Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Birleşme partisi öncesi önlerinde kalan son 2 ada konseyini rahat geçirmek için dokunulmazlık oyunları çok önem kazandı. Son derece dikkatli olunması gereken ve her iki takım yarışmacılarının da tüm matematiksel hesaplarının en ince ayrıntısına kadar yaptığı Ünlüler ve Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için oyun alanına geldi. Birleşme partisi hayalleri kuran ve bir hafta daha kalabilmek için yarışmacılar varını yoğununu ortaya koydu. Gecenin oyunu, Survivor’ın değişmeyen ve çok sevilen oyunlarından biri olan denge silindir oyunuydu. Deniz üzerinde bulunan denge silindirinin üzerine çıkan iki takım yarışmacıları, silindir üzerindeki rakibini suya düşürmeye çalıştı. Rakibini 2 defa suya düşüren takımına 1 puan kazandırdı. Attıkları her adımın önemli olduğu ve dengesini koruyarak ayakta kalan yarışmacı dokunulmazlık oyununda çok büyük avantajın sahibi oldu. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş ve mükemmel bir mücadele sergilediler. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Ünlüler takımı 7-2 geriden geldiği dokunulmazlık oyununu 7-6’ya getirerek oyuna ortak oldu. Oyunun son bölümünde her iki takımdan en iyi 2 erkek 2 kadın yarışmacı en iyilerde oyuna çıktı. Ünlüler takımından İsmail, Batuhan, Merve ve Melis Gönüllüler takımından Berkay, Reşat, Aleyna ve Ayşe en iyilerde oyuna çıktı. Final oyununda gecenin en iyileri ve hiç yenilmemiş Ünlüler takımından Batuhan ve Gönüllüler takımından Reşat arasındaki mücadeleyi gecenin yıldızı olan Reşat kazandı. Dokunulmazlık oyununu 10-7 Gönüllüler takımı kazandı. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü gecenin yıldızı olan Reşat’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

20 MART SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı