Survivor Dokunulmazlık Oyunu 20 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 20 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 20 Şubat Survivor 2021 31. Bölümde Birinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te Survivor 2021 bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu 31. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmaz oyununa Murat Ceylan’ın sunumuyla seçme avantaj oyuna başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Avantaj mücadelesini Ünlüler takımı erkekler ve kadınlarda kazanarak net bir skorla 2-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Haftanın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyunu, deniz üzerine kurulan parkurda oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları kondisyon gerektiren parkurda gerçek performanslar sergiledi. Heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada her iki takımda kıyasıya mücadele ettiler. Kulaçların dokunulmazlık için atıldığı Survivor 2021 Cumartesi günkü 31. bölüm 6. haftasında Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşam ada konseyini rahat geçirmek ve isim yazmamak için yarıştılar. Kazanılan her sayının çok önemli olduğu dokunulmazlık oyunu sonunda her iki takım durumu 8-8’e getirdi. Nefeslerin tutulduğu dokunulmazlık oyununda Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllülerde takımlar en iyilerini çıkardı. Buna göre Ünlülerden Melis ve Batuhan Gönüllülerden Ayşe ve Berkay seçildi. Ünlülerden Batuhan Gönüllülerden Berkay arasında geçen yarışı Berkay kazanarak oyunu 9-9’a getirdi. Bayrağa kalan oyunda her iki takım en iyi erkek ve kadın yarışmacıyı belirledi. Ünlülerden Sergen Merve Gönüllülerden Steven Aleyna oldu. Gönüllüler takımında atıcı olan Steven, Ünlüler takımının atıcısı olan Merve’yi son atışla yendi ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-9 kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Gönüllüler takımından Berkay'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

21 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

20 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ
20 ŞUBAT SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı