Survivor Dokunulmazlık Oyunu 21 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 21 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 21 Mart 2021 Survivor 52. Bölümde Gonca'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
21 Mart 2021 Pazar günü 52. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları birer kadın birer erkek yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından İsmail, Melis, Gönüllüler takımından Poyraz ve Aleyna ile seçme avantaj oyununa çıktı. İsmail ile Poyraz arasındaki final oyununu İsmail kazandı. Seçme Avantaj oyununu Ünlüler takımı azandı

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu gece dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Her iki takımda birleşme partisine hiçbir arkadaşını kaybetmeden gitme düşüncesi vardı. Dün akşamki konseyde başlayan Ünlüler takımından Gonca ve Çağrı arasındaki tartışma adaya kadar taşındı ve orada da devam etti. Eteklerindeki bütün taşları döken yarışmacılar dokunulmazlık oyununa geldi. Oyunu çözerek ve stratejisini en iyi yapan takım ipi göğüsleyecekti. Her saniyenin çok önemli olduğu yarışta takımlar parkurda bulunan alçıpandan yapılmış blokları ellerindeki balyozlarla kırarak parkuru tamamladılar. Parkur sonunda yarışmacılar ellerindeki çekiçlerle 3 seramiği kırmaya çalıştı. Seramikleri rakibinden önce kıran yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada müthiş bir mücadele sergiledi. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Başa baş giden mücadelede oyun Ünlüler takımı 9, Gönüllüler takımı 7 olduğunda takımlar en iyi ikililerini çıkardı. Ünlüler takımından İsmail, Melis, Gönüllüler takımından ise Reşat ve Aleyna en iyilere çıktı. Ünlüler takımından İsmail Gönüllüler takımından Reşat arasındaki son mücadeleyi, Ünlüler takımından İsmail kazanarak durumu 10-7 yaptı. Ünlüler Takımı dokunulmazlık oyununu 10-7 kazanmasını bildi. Acun Ilıcalı oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü 3’te 3 yapan İsmail’e verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

21 MART SURVIVOR ANLAT BAKALIM

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı