Survivor Dokunulmazlık Oyunu 21 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 21 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor 32. Bölümde İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu 32. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları Murat Ceylanı’nın sunumu ile dokunulmazlık oyunu öncesi seçme avantaj oyunu oynadı. Her iki takım erkekler ve kadınlar oynadıkları oyunda tek ayaklarında bulunan denge tahtası üstündeki küpleri düşürmemeye çalıştılar. En sona kalan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Gönüllüler seçme avantaj mücadelesini erkeklerde durumu 1-0’a getirdi. Kadınların mücadelesinde Gönüllüler takımında Öykü Uysal’ın aldığı sayı ile durumu 2-0’ a getirerek seçme avantaj oyunun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllülerin 32. bölümü Pazar günü dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. Dün oynanan birinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bugün oynanan oyunda, bir Survivor klasiği olan, yarışmacılar bir yandan ellerinde tuttukları sembolü düşürmemeye çalışırken, diğer yandan rakibinin elinde tuttuğu sembolü devirmeye çalışarak sayı almalarıydı. Dokunulmazlık oyunu tamamen dikkat ve zekaya dayanan bu oyunu başaran yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Gönüllüler takımı oyuna hızlı başlayarak durumu 6-2 yapmasına rağmen Ünlüler takımı güzel bir geri dönüş yaparak skoru 7-7’ye getirdi. Daha sonra toparlanan Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu 10-7 kazandı. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Steven’e verdi. Dokunulmazlık  Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

27 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı