Survivor Dokunulmazlık Oyunu 22 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 22 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 22 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 99.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?
 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kırmızı ve Mavi takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununun seçme avantajına 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile çıktılar. Kırmızı takımda Batuhan, Aleyna, Mavi takımda Steven ve Merve seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında Batuhan ve Steven arasındaki mücadeleyi Kırmızı takımdan Batuhan kazandı. Seçme avantaj oyununu Kırmızı takım kazandı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının amiral gemisi Survivor'ın 22 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan 99.bölümünde Kırmızı ve Mavi takımlar dokunulmazlık oyununu Murat Ceylan’ın sunumuyla oynadı. Survivor 2021 bayram haftasında verilen aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor. Takımlar eleme olmayan bir haftadan sonra dokunulmazlık oyununa aralarından bir arkadaşını kaybetmemek için parkura geldi. Yarışmacılar dokunulmazlık oyununun ilk ayağını deniz parkurunda yarıştı. Parkurda çeşitli engelleri başarılı geçen yarışmacılar, final atışlarında yukarda 1, aşağıda 2 olmak üzere çengelle asılı 3 hedefi rakibinden önce kum torbaları ile düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.

Takımlar oyuna denk başladı. Seçme avantajını Kırmızı takım kazansa da ilk eşleşmeleri Mavi takım 3-2 önde geçti. Başa baş giden oyunda Mavi takım farkı ikiye çıkardı ancak Kırmızı takım rakibini yakaladı ve Mavi takım ilk eşleşmeleri 5-4 önde bitirdi. Çekişmeli giden oyunun üçüncü eşleşmelerinde Kırmızı takım İsmail'in Steven'e karşı aldığı sayı ile öne geçerek skoru 7-6 yaptığında iki takım arasında sinirler gerildi ve kısa süren bir tartışma çıktı. Daha sonra devam eden oyunda Kırmızı takım skoru 8-7 yaptı. Bu skordan sonra iyilerini çıkaran takımlarda Kırmızı takımdan Batuhan, Mavi takımdan Steven'i yendi ve durumu 9-7 yaptı. Mutlak kazanmak zorunda olan Mavi takımdan Merve Aydın, Kırmızı takımdan Aleyna'ı yenerek oyuna devam dedi ve skoru 9-8 yaptı. Son oyunda ise Kırmızı takımdan Berkay, Mavi takımdan Poyraz'ı bugün ikinci defa yenerek dokunulmazlık oyununa tamam dedi. Dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım 10-8 kazandı. Oyun sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü dörtte üç yapan Batuhan'a verdi. Dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.

23 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
22 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı