Survivor Dokunulmazlık Oyunu 23 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 23 Mayıs

Survivor'da İkinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 23 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 2.Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 100.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Kırımızı takımda İsmail, Aleyna Çalışkan, Mavi takımda Poyraz ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında İsmail ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Mavi takımından Poyraz kazandı. Seçme avantaj oyununu Mavi takımı kazandı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'ın 100.bölümü 23 Mayıs Pazar günü dokunulmazlık oyununun ikinci ayağı Acun Ilıcalı’nın sunumu ile oynandı. Takımlar haftanın en önemli oyunu için çok büyük motivasyonla parkura geldiler. Dün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım, bu akşamki dokunulmazlığı kazanarak durumu eşitlemek, Kırmızı takım ise bu gece  de kazanarak adaya veda edecek ismin Mavi takımdan olmasını garantilemek için oyun alanına geldiler. Dokunulmazlık oyununun ikincisi çamur parkurunda oynandı. Parkurdaki zorlu çamur engellerini geçen yarışmacılar final atışlarında ellerindeki çubuklarla topları vurarak arkada duran fileye düşürmeye çalıştı. 4 topu rakibindeen önce fileye düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.

Dokunulmazlık oyununa seçme avantajı ile başlayan Mavi takım, bu avantajı iyi değerlendirerek ilk seçmeleri 4-1 önde geçti. Oyuna muhteşem başlayan Mavi takım ikinci eşleşmeleri de 8-1 önde tamamladı. Son eşleşmelerde de Mavi takım arkasına aldığı rüzgarla hız kesmedi ve tarihi bir skor yaparak Kırmızı takımı 10-1 yendi. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Mavi takımdan Poyraz'a verdi. İkinci dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı.

23 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı