Survivor Dokunulmazlık Oyunu 24 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 24 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 24 Nisan 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 76. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 76. bölümü gecenin 2. oyunu olan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmaz oyununa 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile çıktılar. Ünlülerden Batuhan, Melis, Gönüllülerden Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştılar. Seçme avantaj oyununun atışlarını Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından ise Berkay yaptı. Uzun süre son labutu deviremeyen yarışmacılar izleyenlere inanılmaz bir seçme avantaj oyunu izlettiler. Son labutu Berkay devirdi ve seçme avantajını Gönüllüler takımına getirdi. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021, 24 Nisan Cumartesi gecesi Ünlüler ve Gönüllüler takımları, 16. haftanın ilk eleme adayını karşı takımdan yazdırmak için kazanmaya geldikleri dokunulmazlık oyunu ile başladı. 15. hafta elenen isim Gönüllüler takımından Reşat olmuştu. Ünlüler takımı ise Perşembe gecesi toplanan acil durum konseyinde isim yazmadan Çağrı'yı kaybetmişti. Bir arkaşlarını daha kaybetmek istemeyen takımlar için bu geceki dokunulmazlık oyunu büyük önem taşıyordu. Ünlüler takımından Merve burnundaki kırıktan dolayı tedavisi devam ettiği için dokunulmazlık oyununda oynayamadı. Gecenin Ünlüler takımı için sevindirici olayı ise İsmail'in 3 oyunda oynamama cezasının bitmiş olması oldu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu dokunulmazlık oyununun başlangıç seremonisinde İsmail Balaban takım arkadaşlarından 3 oyunda oynayamadığı için özür diledi. Dokunulmazlık oyununun birinci ayağı havuz parkurunda oynandı. Engelleri tamamlayan yarışmacı parkur sonunda 6 labutu toplarla devirerek takımına 1 puan kazandırdı. Sayıların azalmasından dolayı çok fazla yarışa çıkan yarışmacıların yorgunlukları parkurlarda zorlanmalarına neden oldu. Son zamanlarda performansları üst düzeyde olan Ünlüler takımı oyuna hızlı başladı ve durumu 6-3 yaptı. Daha sonra Gönüllüler takımı Berkay ve Aleyna Çalışkan'nın sayıları ile skoru 6-5'e getirdi. Ünlüler takımından Melis ve Gönüllüler takımından Ayşe arasındaki mücadelede Melis kısa süreli sakatlık geçirince oyun İsmail ve Dora mücadelesi ile devam etti. Son bölümleri başa baş geçen oyunda Ünlüler takımı üstünlüğünü oyun sonuna kadar korudu ve durumu 9-8'e getirdi. Son oyunda Ünlüler takımından Melis ve Gönüllüler takımından Ayşe arasındaki mücadeleyi Melis kazandı ve dokunulmazlık oyununun kazananı 10-8'lik skorla Ünlüler takımı oldu. Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü üçte üç yapan Batuhan'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı