Survivor Dokunulmazlık Oyunu 24 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 24 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 24 Ocak 12. Bölüm Survivor 2021 Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


Seçme Avantaj Oyununu Kim Kazandı?
24 Ocak 2021 Pazar günü 12.Bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Berabere biten karşılaşma sonucu Ünlülerden Merve ve Gönüllülerden Poyraz’ın atışlarıyla kazananın belirlendiği oyunda Merve başarılı atışları ile seçme avantaj oyununu 2-1 kazandı.

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Survivor’da bu akşam Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Ünlüler ve Gönüllüler takımları Dokunulmazlık Oyunu için ilk defa oynanan deniz parkuruna çıktı. Nefesleri kesen, bu yeni parkurda Ünlüler ve Gönüllüler takımları kıyasıya mücadele verdi. Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ünlüler takımı oyunu 8-1 getirdi. 2. tur seçmelerinden sonra Gönüllüler takımı son yılların en büyük geri dönüşüne imza atarak durumu 9-8’e getirdi. Tarihi bir skora sahne olan Dokunulmazlık oyununu son oyunda Baran’ın sayısıyla Gönüllüler takımı 10-8 kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı