Survivor Dokunulmazlık Oyunu 25 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 25 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 25 Nisan 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 77. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
25 Nisan 2021 Pazar günü Survivor 2021, Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununun ikinci ayağı için oyun alanına geldiler. Takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Ünlülerden İsmail, Melis, Gönüllülerden Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştılar. Finalde atışlarında İsmail ve Ayşe arasındaki mücadeleyi Ünlüler takımından İsmail kazandı. Seçme avantaj oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'da dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Çeyrek final rüyası için, finale gitmek için iki takımında yapması gereken tek şey, dokunulmazlık oyunlarını kazanmalarıydı. Bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Nefeslerin tutulduğu, tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta, takımlar parkur sonunda puzzle’ın eksik parçalarını tamamladıktan sonra, her iki takımın yarışmacıları aynı hedefe atış yaptıkları tek bir çubuğa 2 halkayı, daha sonra altında bulunan basket potasına 1 topu başarılı bir şekilde basket yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Gönüllüler takımı oyunu 4-0’a getirdiklerinde, İlayda ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında oynanan oyunda İlayda’nın attığı halka platformdan sekerek Aleyna’nın yüzüne çarptı. Talihsiz gelişen bu kazadan sonra Aleyna’ya buz tedavisi yapıldı. Gönüllüler takımının baştan sona önde götürdüğü dokunulmazlık oyununu 7-2’ye getirdiklerinde yeni seçmelere gidildi. Ünlüler takımı avantajlı duruma geçecekleri bir hamle yaparak seçmelerde Gönüllüler takımından Ayşe’yi oyun dışında bıraktı. Ünlüler takımının yaptığı bu taktik işe yaradı ve Ünlüler takımı durumu 7-7’ye getirdi. Son seçimlerde Ayşe oyuna dahil oldu ve girer girmez durumu 8-7’ye getirdi. Son oyunda Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan Ünlüler takımından İlayda’yı yendi ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-7 kazanmasını bildi. Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Aleyna Çalışkan’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

25 NİSAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı