Survivor Dokunulmazlık Oyunu 27 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 27 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 27 Şubat Survivor 2021 36. Bölümde Birinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


27 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ALL STAR DOKUNULMAZLIK OYUNU

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 36. bölüm gecenin ikinci oyunu olan dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geldi. Dokunulmaz oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla seçme avantaj oyunu ile başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları 2 kadın 1 erkek olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Ünlülerden Batuhan Gönüllülerden Steven arasındaki oyunu Steven kazandı. Avantaj mücadelesini Gönüllülerden Steven 1-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor’ın en önemli oyunlarından biri olan dokunulmazlık oyununda tam anlamıyla gerçek performanslar sergilendi. Heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada her iki takımda kıyasıya mücadele ettiler. Survivor 2021 Cumartesi günkü 36. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşam ada konseyini rahat geçirmek ve isim yazmamak için yarıştılar. Oyun her iki takıma gidip gelse de, kazanılan her sayı çok önemliydi. Ünlüler takımı durumu 5-4 yapsa da Gönüllüler takımı vites yükselterek durumu 9-5’e getirmesini bildi. Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan ve Ünlüler takımından Melis arasında geçen son oyundaki sayıyı Aleyna Çalışkan alarak durumu 10-5 yaptı ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu 10-5 kazanmış oldu. Oyun sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolunu takımına 2 sayı kazandıran Aleyna Çalışkan'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

28 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
28 ŞUBAT SURVIVOR AÇIK ARTIRMA

27 ŞUBAT SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı