Survivor Dokunulmazlık Oyunu 28 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 28 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 28 Şubat Survivor 2021 Survivor 37. Bölümde Öykü’den Sonra İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?
 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 37. bölümü, Gönüllüler takımının oynadığı açık artırmadan sonra ekranlara gelen Acun Ilıcalı’nın sunduğu dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Ünlüler ve Gönüllüler takımları seçme avantajını elde etmek için parkura çıktı. Her iki takımın tutucuları Ünlülerden İsmail-Merve ve Gönüllülerden Yunus Emre-Aleyna oldu. İki takımın atıcıları sırayla sepete kum torbalarını atmaya başladı. 86 kiloya dayanamayan Gönüllüler takımı seçme avantaj oyununu kaybettiler. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 37. bölüm Pazar günkü dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. Bir Survivor klasiği olan oyunda, her iki takım yarışmacılarının ellerinde tuttukları sopanın ucunda bulunan, rakip oyuncuların sepetin içine attıkları 2’şer kiloluk kum torbaları olan sepeti düşürmeyen yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Her iki takımın erkekleri ile kadınlarının ayrı ayrı yarıştığı parkurda tamamen güce ve konsantreye dayanan oyunda güçlü kalmayı başaran yarışmacı galibiyet sevincini takımına yaşattı. Bu akşamki dokunulmazlık oyununu baştan sona Ünlüler takımı önde götürdü ve Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı 10-6 Kazandı. Oyun sonrası seremonide Acun Ilıcalı dokunulmazlık kolyesini İsmail Balaban'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

28 ŞUBAT SURVIVOR AÇIK ARTIRMA

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı