Survivor Dokunulmazlık Oyunu 29 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 29 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 29 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor 58. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
29 Mart 2021 Pazartesi günü birleşme partisi sonrası yayınlanan yeni bölümünde Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 kadın 1 erkek olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Batuhan, Merve, Gönüllüler takımından Poyraz ve Aleyna seçme avantaj oyununa çıktılar. Finalde Batuhan ve Poyraz arasındaki atışlarda başarılı bir şekilde atış yapan Ünlüler takımından Batuhan oldu ve seçme avantajını Ünlüler takımı kazandı. Seçme avantaj oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ÖDÜLÜ NE?
Bu akşam oyunu kazanan takım Arçelik Gurme Şef Çok Amaçlı Pişirici, tandır, kuru fasulye, pilav ve yoğurt ödülünün sahibi oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor’ın ikinci yarısının ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu gece Murat Ceylan’ın sunumuyla parkurda yarıştı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları, varını yoğununu ortaya koydular. Her saniyenin çok önemli olduğu oyunda takımlar kaydıraktan suya atlayarak tüm engelleri geçti ve parkuru tamamladı. Parkur sonunda masada bulunan 5 adet sembolü kum torbalarıyla başarılı bir şekilde deviren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada müthiş mücadeleler sergiledi. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Ünlüler takımı oyuna hızlı başladı ve durumu 3-0 yaptı. Daha sonrasında Gönüllüler takımı durumu 3-3 yaptı. Baştan sona her iki tarafa da gidip gelen oyunu takımlar asla bırakmadı. Oyunda durum 8-8’e geldiğinde takımlar, bu oyunda en güvendikleri, en iyi ikililerini çıkardı. Ünlülerde Batuhan ve Merve Gönüllülerden Aleyna ve Berkay en iyilere çıktı. Ünlüler takımından Merve Gönüllüler takımından Aleyna arasındaki mücadeleyi Merve kazanarak durumu 9-8 yaptı. Sonraki oyunda Ünlüler takımından Batuhan Gönüllüler takımından Berkay arasındaki mücadeleyi Berkay kazandı ve durumu 9-9 yaparak oyunu bayrağa taşıdı. Bayrak yarışına Ünlüler takımından Sergen ve Melis, Gönüllüler takımından Dora ve Aleyna Çalışkan çıktı. Ünlüler takımından Melis Gönüllüler takımından Dora arasında geçen atışlarda, bayrak yarışı olduğu için, 10 başarılı atışı rakibinden önce yapan Ünlüler takımından Melis oldu ve dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Oyun sonrası seremonide Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç oyun kaybetmeyen Ünlüler takımından Melis’e verdi. Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı