Survivor Dokunulmazlık Oyunu 29 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 29 Mayıs

Survivor'da Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 29 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 105.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kırmızı Takım 10-9 Kazandı.


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 105.bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaşan Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantajına 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile çıktılar. Kırmızı takımda Batuhan, Aleyna, engelleyici Berkay, Mavi takımda Steven, Ayşe ve engelleyici Poyraz seçme avantaj oyununda yarıştı. Final atışlarında Steven, Batuhan'dan önce 4 halkayı başarılı şekilde atarak seçme avantajını Mavi takıma kazandırdı. Seçme avantaj oyununu Mavi takım kazandı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan Survivor'in 29 Mayıs Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla yayınlandı. Bu hafta oynanacak dokunulmazlık oyunları sonrası Salı günü yapılacak eleme konseyinden sonra son sekiz yarışmacı belli olacak. Bunun bilinci ile Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyunlarını kazanmak ve kendilerini çeyrek finale taşıyabilmek için kıyasıya mücadeleler çıkardılar.

Takımlar dokunulmazlık oyununun ilk aşamasında deniz parkurunda yarıştılar. Parkurda zorlu engelleri geçerek final atışlarına geldi. Atışlarda rakip takımdan bir yarışmacı atış yapılacak olan kutunun kapağını sağa, sola çekerek atıcının atışlarını yaptırmamaya çalıştı. Tüm engellemelere rağmen rakibinden önce 3 halkayı atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Oyun başa baş başladı. İlk eşleşmeler 2-2 berabere geçildi. İkinci eşleşmelerde 4-4'lük beraberlikle geçildi. Kırmızı takım skoru 7-5 yaparak 2 farklı öne geçti ve üçüncü eşleşmeleri önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Kırmızı takım Berkay'ın Steven'e karşı aldığı sayı ile durumu 9-6 yapsa da Mavi takım rakibini yakalayarak durumu 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına taşıdı. Bayrak yarışına Kırmızı takımda Batuhan, Aleyna ve engelleyici Berkay, Mavi takımda Steven, Ayşe engelleyici Dora olarak yarıştı. Son zamanların en çekişmeli dokunulmazlık oyununun final atışlarında 5 halkayı Ayşe'den önce atan Batuhan oldu ve oyunu Kırmızı takıma getirdi. Mavi takımda Ayşe tek başına 5 sayı alsa da Mavi takımın erkeklerinden yeteri kadar sayı gelmeyince oyunu kazanan Kırmızı takım oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Batuhan'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Kırmızı Takım 10-9 Kazandı.

29 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı