Survivor Dokunulmazlık Oyunu 3 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 3 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 3 Nisan 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 61. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
3 Nisan 2021 Cumartesi günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları gecenin ikinci oyunu olan dokunulmazlık oyunu için 1 kadın 1 erkek olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Ünlüler takımından Batuhan, Merve Gönüllüler takımından Poyraz ve Aleyna oyuna çıktılar. Finalde Batuhan ve Poyraz arasındaki atışlarda Poyraz Batuhan’ı yenerek seçme avantajını Gönüllüler takımına getirdi. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler Murat Ceylan’ın sunduğu haftanın ilk dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Bu akşam Survivor 2021’in ilk dokunulmazlık oyunu Ünlüler takımı için büyük önem taşıyordu. Eğer Ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybedecek olursa, kural gereği takım arkadaşlarından kadın yarışmacıları eleme adayı olarak konseyde yazamayacaklardı. Bu kuralı bilen ve muhtemelen aday olacağını hisseden yarışmacılardan Çağrı dokunulmazlık oyununa gergin başladı. Benchde İsmail ile tartışması bunun bir göstergesi oldu. Ünlüler takımından Merve’nin oyun öncesi kısa süren rahatsızlığı takım arkadaşlarını korkuttu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Her saniyenin çok önemli olduğu yarışta takımlar nehir üzerindeki farklı ve zor parkurda yarıştılar. Parkurun sonunda suda platformda bulunan çubuğa üç tane halkayı başarılı bir şekilde atan takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Oyun 8-5’e geldiğinde nefesler tutuldu. Kaybeden takımda ya aday olunacak ya da aday çıkartacaklardı. Ünlüler takımından İsmail Gönüllüler takımından Steven arasında geçen mücadeleyi Steven kazandı ve durumu 9-5 yaptı. Ünlüler takımından Merve Gönüllüler takımından Ayşe arasındaki mücadeleyi Merve kazanarak durumu 9-6’ya getirdi. Finalde Berkay ve Doğan arasındaki mücadeleyi Berkay kazanarak durumu 10-6 yaptı ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Murat Ceylan oyun sonrası seremonide dokunulmazlık sembolünü Berkay’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı