Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 30 Mart 2021 Survivor 59. Bölümde Hanzade ve Aleyna Çalışkan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
30 Mart 2021 Salı 59. bölümün 2. oyununda Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyunu için parkura geldi. Takımlar bir kadın bir erkek olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden İsmail, Merve, Gönüllüler takımından Poyraz ve Ayşe seçme avantaj oyununu oynadı. Final atışlarında oyunu Ünlüler takımı kazansa da Gönüllüler takımının yaptığı itiraz sonucu kamera kayıtlarına bakıldı ve Ünlüler takımının kural hatası yaptığı anlaşıldı. Yapılan bu hatadan sonra Gönüllüler takımından Poyraz’ın atışları geçerli sayılarak oyunun galibi Gönüllüler takımı oldu. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ÖDÜLÜ NE?
Masterchef Türkiye’nin en iyi yarışmacılarının hazırlayıp sundukları menü; Hanımağa çorbası, deniz mahsullü arpa şehriyeli pilav, Samsun mantısı, hünkâr beğendi, dana kuyruğu ve patates püresi, bademli kaymaklı baklava ve astarlı sütlaç oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, 59. Bölümün 2. oyunu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oldu. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkura geldi. Bu gece dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Hem dokunulmazlık hem de ödül kazanacak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımını bekleyen bir sürpriz vardı. Survivor tarihinde bir ilkin yaşandığı ödül oyununa Masterchef’in en iyileri, kazanan takıma yemek yapmak için Acun Ilıcalı’nın davetlisi olarak Dominik’e geldi. Cemre Uyanık, Güzide Mertcan, Ekin Eylem Ulaş, Batuhan Bayır, Serhat Doğramacı, Barbaros Yoloğlu ve Emir Elidemir dokunulmazlık oyunundan sonra muhteşem yemekler hazırladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Her saniyenin çok önemli olduğu yarışta takımlar bellerine bağlı hindistan ceviziyle parkurdaki seramikleri kırarak bütün engelleri geçip, parkur sonunda bowling atışı yaparak 5 adet seramiği toplarla başarılı bir şekilde kıran yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Baştan sona her iki tarafa da gidip gelen mücadelede takımlar oyunu asla bırakmadılar. Oyunda durum 8-8’e geldiğinde nefesler tutuldu. Ünlüler takımından Çağrı ve Gönüllüler takımından Steven arasındaki mücadeleyi Steven kazanarak durumu 9-8 yaptı. Son oyunda Ünlüler takımından Melis ve Gönüllüler takımından Aleyna arasındaki mücadeleyi Aleyna kazandı ve dokunulmazlık oyununda skoru 10-8’e getirerek finali yapmış oldu. Oyun sonunda yapılan seremonide Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Poyraz’a verdi. Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

30 MART SURVIVOR VOLEYBOL MAÇI
30 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı