Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Mayıs

Survivor'da İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! 30 Mayıs Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 2.Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 106.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Mavi Takım Kazandı!


30 MAYIS 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU İÇİN TIKLAYIN!!!

 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kırmızı ve Mavi takım dokunulmazlığın ikinci oyununun seçme avantajına 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile çıktı. Kırımızı takımda Berkay, Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Ayşe seçme avantajını kazanmak için yarıştılar. Final atışlarında Berkay ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Kırmızı takımından Berkay kazandı. Seçme avantaj oyununu Kırmızı takımı kazandı.

SURVIVOR'DA İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'ın 106.bölümü 30 Mayıs Pazar akşamı haftanın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyununun ikinci ayağını Acun Ilıcalı sundu. Takımlar kaderlerini belirleyecek oyun için tüm hırsları ile parkura geldiler. Dün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım olmuştu. Eğer Mavi takım bu akşamda dokunulmazlık oyununu kaybederse adaya veda eden isim Mavi takımdan bir erkek yarışmacı olacak. Bunun bilinci ile parkura gelen yarışmacılar kıyasıya mücadeleler sergiledi.
Dokunulmazlık oyununun ikinci etabı havuz parkurunda oynandı. Parkurdaki zorlu engelleri geçen yarışmacılar final atışlarında kum torbaları ile hedefleri vurdurarak açtıkları filelere 3 basket atışını rakibinden önce yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İlk eşleşmeleri Kırmızı takım 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeler sonunda Kırmızı takım aradaki 2 farkın kapanmasına izin vermedi ve ikinci eşleşmeri 5-3 önde kapattı. Üçüncü eşleşmelerde Mavi takım Poyraz'ın Berkay'a karşı aldığı sayı ile rakibini yakaladı ve durumu 6-6 yaptı. 6-6'dan sonra oyun büyük çekişmelere sahne oldu ve dördüncü eşlemeler de 8-8'lik beraberlikle geçildi.6-6'dan sonra oyun büyük çekişmelere sahne oldu ve dördüncü eşlemeler de 8-8'lik beraberlikle geçildi. Oyunda takımlarda en iyiler sahaya çıktı. En iyilerin ilk oyununda Ayşe, Aleyna'yı yenerek Mavi takımı 9-8 öne geçirdi. Son oyunda Poyraz, Batuhan'ı yenerek dokunulmazlık oyununu Mavi takıma getirdi. Oyun sonunda seremonide Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü altıda beş yapan Poyraz'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Mavi Takım 10-8 Kazandı.

30 MAYIS SURVIVOR DÜELLO / CHALLENGE OYUNU
30 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı