Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 30 Ocak Survivor 2021 Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu 16.Bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmaz oyununa Acun Ilıcalı’nın sunumu ile seçme avantaj oyunu ile başladı. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Gönüllüler Avantaj mücadelesini 2-0 net bir skorla kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Cumartesi günkü 16.bölüm 3.haftasında Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşam ada konseyini rahat geçirmek ve isim yazmamak için yarıştıkları dokunulmazlık oyunu ile başladı. Ünlülerin 10 yarışmacısından kimsenin eksilmemesi için stresli, Gönüllülerin ise 11 yarışmacı avantajını sonuna kadar kullanacak olması izleyiciler açısından hem de yarışmacılar için ayrı bir heyecana sahne oldu.
Çamur parkurunda gerçek bir performansın sergilendiği, heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada her iki takımda kıyasıya mücadele ettiler. Ünlüler streslerini zaman zaman takım olarak oyuna yansıtsalar da Survivor 2021 dokunulmazlık oyununu son oyunda İsmail’in sayısı ile 10-6 kazandı. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVIVOR ADA KONSEYI 31 OCAK
SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU 31 OCAK

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı