Survivor Dokunulmazlık Oyunu 31 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 31 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 31 Ocak Survivor 2021 Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu gece 17. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmaz oyununa Murat Ceylan’ın sunduğu seçme avantaj oyunu ile başladı. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları erkekler erkeklerle, kadınlar da kadınlarla seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler ve Gönüllülerin erkek yarışmacıları ellerinde tuttukları tahta çubuk üstündeki topları düşürenin elendiği oyunda en son topuyla oyunda kalan yarışmacı Gönüllülerden Reşat oldu. Gönüllüler Avantaj mücadelesini erkeklerde durumu 1-0’a getirdi. Kadınların mücadelesinde ise Ünlülerden Öykü Merve ve Melis Gönüllülerde Duygunun kaldığı son dörtlüde Duygu’nun topu düşürmesi ile Ünlüler Seçme avantajında durumu 1-1’e getirdi. Oyunun sonucunu belirlemek için Ünlülerden İsmail Gönüllülerden Reşat final için karşı karşıya geldiler ve final oyununda 2 topu düşürmemeye çalıştılar. Reşat’ın topu erken düşürmesi ile İsmail Ünlülerin seçme avantaj oyununda durumu 2-1 getirdi. Seçme Avantaj  Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları kuralları olmayan Survivor klasiklerinden olan yastık güreşinde dokunulmazlık oyununa Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. Tamamen güce ve kondisyona dayanan oyunda su üzerindeki platformda birbirlerini suya düşürerek takımına puan kazandıracak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımları enteresan ve bir o kadar da komik anlara sahip oldu. Survivor 2021’de izleyicilerin de merakla beklediği İsmail ve Yunus Emre’nin karşılaşmasında nefesler tutuldu. İki pehlivanın karşı karşıya geldiği yastıkla güreş oyununu kazanan başpehlivan İsmail Balaban oldu.  Ünlülerin 8-5’e getirdiği oyunda her iki takımın en iyi 3 erkek 3 kadın yarışmacıları belirlendi. Gönüllüler takımı Ayşe’nin Ünlüler takımından İlayda’yı yenerek aldığı sayı ile durumu 8-7’ya getirdi. Daha sonrasında Sergen Steven’i ve Öykü’de Aleyna’yı yenerek 2. dokunulmazlık oyununu 10-6 kazandı. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı!

SURVIVOR ADA KONSEYI 31 OCAK

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı