Survivor Dokunulmazlık Oyunu 4 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 4 Nisan

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 4 Nisan 2021 Survivor 62. Bölümde İsmail ve Doğan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Haftanın Üçüncü Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
4 Nisan 2021 Pazar günü Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları gecenin 2. oyunu olan dokunulmazlık oyunu için 1 kadın 1 erkek olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden İsmail ve Merve, Gönüllülerden Steven ve Aleyna Çalışkan oyuna çıktılar. Finalde İsmail ve Steven arasındaki atışlarda Steven İsmail’i yenerek seçme avantajını Gönüllüler takımına getirdi. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları Acun Ilıcalı’nın sunduğu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Bu akşam Survivor 2021’in ikinci dokunulmazlık oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini çamur parkuruna yansıttılar. Tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta takımlar engelleri teker teker aşarak parkuru tamamlamaya çalıştılar. Parkur sonunda bulunan 10 tane Amerikan futbol topunu halkalar atarak başarılı bir şekilde düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Hatta yarışmacıların oyunu kazandıktan sonra yaptıkları sevinç gösterileri ve yaşanan çocuksu alınganlıklar, tartışmalar da ekranları başında bulunan izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Baştan sona her iki tarafa da gidip gelen mücadelede takımlar oyunu asla bırakmadı. Oyunda durum 8-8 beraberliğe geldiğinde nefesler tutuldu. Ünlüler takımından Merve Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki mücadele sonucunda Aleyna Kalaycıoğlu kazanarak durumu 9-8 yaptı. Tamam mı? Devam mı? diyecek yarışmacılardan Ünlüler takımından Sergen Gönüllüler takımından Steven arasındaki mücadeleyi Steven kazanarak durumu 10-8 yaptı. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu 10-8 kazanmasını bildiler. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Aleyna Kalaycıoğlu’na verdi. Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı