Survivor Dokunulmazlık Oyunu 5 Haziran

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 5 Haziran

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 5 Haziran 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 111.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Poyraz Kazandı.


SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının beğeni ve heyecan ile izlenen yarışması Survivor 2021'de ilk bireysel dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Survivor 2021'de geçen hafta Aleyna Çalışkan elenmesiyle çeyrek finale kalan 8 yarışmacı belli olmuş ve aynı adada yaşamaya başlamıştı.

5 Haziran 2021 Cumartesi gecesi ilk bireysel dokunulmazlık oyunu için parkura gelen yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek için ilk defa kadın ve erkek birbirlerine karşı yarıştı. Her yarışmacı dokunulmazlık oyunlarında kendi kaderlerini kendilerinin belirleyeceği son dönemece geldi. Parkurda birinci turda zaman karşı yarışan yarışmacılar, ikinci turda 1. olan 8. ile, 2. olan 7. ile, 3. olan 6 ile ve 4. olan 5. sırayı alan yarışmacı ile eşleşti. Bu eşleşlemer sonucunda 3 oyun kazanan yarışmacı bir üst tura geçti.

6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Nehir parkurunda oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışları öncesi Survivor yazılı puzzle tamamlayan yarışmacı, final atışlarında 2 adet sembolü rakibinden önce halka ile düşürerek 1 puan kazandı.
Sıralama turunda ilk yarışan Batuhan oldu ve parkuru 1 dakika 1 saniyede tamamladı. Batuhan'dan sonra Poyraz 1 dakika 24 saniyede parkuru tamamladı. Üçüncü yarışan Aleyna 1 dakika 8 saniyede parkuru tamamladı. Dördüncü sırada yarışan Ayşe oldu ve 1 dakika 24 saniyede tamamladı. Ayşe'den sonra beşinci sırada parkurda yarışan Berkay günün en iyi süresini yaparak 50 saniyede tamamladı. Sıralama turunda altıncı sırada Steven yarıştı ve parkuru 1 dakika 4 saniyede tamamladı. Yedinci sırada İsmail Balaban zamana karşı yarıştı ve parkuru 59 saniyede bitirdi. Sıralama turunda son sırada Dora yarıştı ve parkuru 1 dakika 23 saniyede tamamladı. İlk turda eşleşmeler;

Berkay 50.10 - Poyraz 1.24.50
İsmail Balaban 59.92 - Ayşe 1.24.08
Batuhan 1.01.31 - Dora 1.23.46
Aleyna 1.08.82 - Steven 1.04.14 şeklinde oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyunu ikinci turda oynanan karşılaşmalar sonucunda Poyraz Berkay'ı 3-1, İsmail Ayşe'yi 3-1, Batuhan Dora'yı 3-0 ve Steven Aleyna'yı 3-0 yenerek bir üst tura çıktı. İkinci tur sonunda Berkay, Ayşe, Dora ve Aleyna elendi. Bireysel dokunulmazlık oyununun yarı finalinde Batuhan Steven ile, İsmail de Poyraz ile eşleşti. Dokunulmazlık oyununda ilk finalist Steven'i 3-0 yenen Batuhan oldu. Poyraz'da aynı skorla İsmail'i 3-0 yenerek Batuhan'ın finaldeki rakibi oldu. Final mücadelesinde Poyraz Batuhan'ı 5-0 gibi net bir skorla yenerek ilk dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak dokunulmazlık sembolünü alan Poyraz oldu. Dokunulmazlık Oyununu Poyraz Kazandı.

6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
5 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı