Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Haziran

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Haziran

Survivor'da 2.Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 6 Haziran 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor'da 2.Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 112.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.


7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor Türkiye'de yarışmacılar 2. dokunulmazlık oyunu için parkura geldi. 6 Haziran Pazar akşamı oynanan 112.bölümde haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Dün aşkam oynanan 1. dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz olmuş ve konseyde Aleyna Kalaycıoğlu'nu eleme potasına göndermişti.

İlk bireysel dokunulmazlık oyununda olduğu gibi yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek için bireysel olarak birbirlerine karşı yarıştı. Parkurda birinci turda zamana karşı yarışan yarışmacılar, en iyi zaman ile en kötü zaman olacak şekilde eşleşti.

Haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında üst üste duran küp, sembol, toptan oluşan hedeflerden, küpleri ve sembolleri düşürmeden sadece en üstte duran topu rakibinden önce başarılı şekilde düşüren yarışmacı 1 puan kazandı.

SIRALAMA TURU
2. bireysel dokunulmazlık oyununda parkurda tek başına zamana karşı yarışan yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

1. Aleyna 57:88
2. Ayşe 1:01:84
3. Poyraz 1:06:67
4. Batuhan 1:22:25
5. Steven 1:26:30
6. Dora 1:51:06
7. Berkay 2:05:42
8. İsmail 2:48:51

İKİNCİ TUR EŞLEŞMELER
Sıralama turu sonrası eşleşmelerde Aleyna-Dora, Batuhan-Steven, Berkay-Poyraz, İsmail-Ayşe olarak gerçekleşti. İkinci turda 3 oyun kazanan yarışmacı yarı finale kaldı. İkinci tur mücadeleleri sonrası yarışmacıların yaptığı sonuçlar;
Aleyna 3 - Dora 1
Batuhan 3 - Steven 1
Berkay 3 - Poyraz 1
İsmail 3 - Ayşe 2

Bu skorlara göre, Dora, Poyraz, Steven ve Ayşe ikinci turda dokunulmazlık oyununa veda etti. Böylece Mavi takımda bütün yarışmacılar dokunulmazlık oyununda elenmiş oldu. Aleyna, Berkay, Batuhan ve İsmail yarı finale kaldı.

YARI FİNAL
Yarı final eşleşmelerinde Batuhan Berkay ile, Aleyna ise İsmail ile karşı karşıya geldi. Yarı final yarışlarında da rakibine karşı 3 oyun kazanan yarışmacı finale kaldı. İsmail Balaban'ı 3-1 yenen Aleyna Kalaycıoğlu ilk finalist oldu. İkinci finalist ise Batuhan Berkay mücadelesini 3-2 kazanan Berkay oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021'de haftanın 2.bireysel dokunulmazlık oyununda finalin adı Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay oldu. Final mücadelesinde 5 oyunu kazanan bugünkü dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu ve konseyde eleme adayı olarak bir isim söyleme hakkını kazandı. Aleyna Berkay arasındaki mücadeleyi 5-2 Berkay kazandı. Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.

7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
6 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı