Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 6 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 41.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?
 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
6 Mart 2021 Cumartesi günü 41. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler 2 kadın 1 erkek olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Atışlarda Ünlülerden Batuhan Gönüllülerden Steven arasındaki oyunu Batuhan kazandı. Ünlüler Avantaj oyununu 1-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı!

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların sevilen programı Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu gece Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. 6 Mart 2021 Cumartesi günü 41. bölüm haftanın ilk dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar, bu akşam varını yoğunu parkura yansıttı. Gönüllüler takımından Poyraz’ın sakatlığından dolayı yarışamayacak olması Gönüllüler takımını nasıl etkileyeceği ekran başında olan izleyicilere merak konusu oldu. Her saniyenin çok önemli olduğu yarışta takımlar tüm engelleri geçip parkur sonundaki Puzzle’i tamamladıktan sonra masada üstünde dizili olan 10 labutu ilk deviren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada kıyasıya mücadele ettiler. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir kişi ya aday olunacak ya da aday çıkartacaktı. Ünlüler takımı oyun başında öne geçti ve durumu bir anda 6-2’ye getirdi. Son bir direniş gösteren Gönüllüler takımı durumu 8-4 yapsa da son oyunda Ünlülerden Gonca Gönüllülerden Aleyna arasındaki mücadele sonucunda Ünlüler durumu dokunulmazlık oyununu açık bir farkla 10-4 kazanmasını bildi. Oyun sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Ünlüler takımından 2 oyun kazanan Gonca'ya verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler kazandı.

6 MART SURVIVOR AYAK TENİSİ MAÇI
6 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı