Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 6 Şubat Survivor 2021 Haftanın Birinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021, bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu 21. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmaz oyununa Acun Ilıcalı’nın adaya son yedek yarışmacıların dahil olacağını açıklaması ile seçme avantaj oyunu başladı. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Oyun beraber bitince son oyunda en iyiler olarak Ünlülerden Melis ve Gönüllülerden Yunus Emre çıktı. Avantaj mücadelesini Gönüllüler Yunus Emre’nin aldığı sayı ile 2-1 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da Cumartesi günü 21. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları ada konseyini rahat geçirmek ve isim yazmamak için yarıştıkları dokunulmazlık oyunu ile başladı. Bu gecenin dokunulmazlık oyunundaki sürprizi ise parkuru daha hızlı bitirerek atışa ilk gelen yarışmacının atış yapmak için kum torbası ile halka arasında seçme avantajını kazanacak olmasıydı. Parkuru geride tamamlayan yarışmacı ise önde gelen yarışmacının atış için seçtiği   cisimle atış yapamayacak olmasıydı. Dokunulmazlık oyunu Su kaydırak parkurunda oynandı. Hırsın tavan yaptığı yarışmada her iki takımda kıyasıya mücadele etti. Gonca ve Aleyna Çalışkan arasında geçen yarışmada Gonca’nın havuza atladıktan sonra belinden sakatlanması tüm yarışmacıları korkuttu. Dokunulmazlık oyununa fırtına gibi başlayan Gönüllüler takımı durumu 8-2’ye getirdi. Daha sonrasında Ünlüler takımı 2 sayı alarak skoru 9-4’e getirse de Gönüllüler takımı Poyraz’ın sayısı ile dokunulmalık oyununu 10-4 kazandı. Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolunu Yunus Emre'ye verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

6 Şubat ile ilgili bölümlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
SURVIVOR ADA KONSEYI
SURVIVOR MARKET OYUNU

7 ŞUBATSURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı