Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7. Bölüm 17 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7. Bölüm 17 Ocak

Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 17 Ocak Survivor 2021 Haftanın İkinci Elenme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


Survivor bugün haftanın ikinci elenme adayını belirleyecek olan Dokunulmaz Oyunu ile başladı. Dün oynanan ilk Dokunulmazlık Oyununu Gönüller takımı kazanmıştı. İlk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının verdiği oylarla İlayda’yı ilk elenme adayı oldu. Peki bugün Dokunulmazlık Oyununda neler yaşandı? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte ayrıntılar…

Seçme Avantaj Oyununu Kim Kazandı?
17 Ocak 2021 Pazar günü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler 2. Dokunulmazlık oyununun seçme avantajını Gönüllüler takımı rahat bir şekilde 2-0 kazandı.

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Gecenin ikinci eleme adayı kim olacak?
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021, PAZAR günü 2. Haftası 7. bölümüyle ekranlara geldi. Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler bu akşama Dokunulmazlık oyunuyla başladı. Nefesleri kesen havuz parkurunda her iki takımda başa baş mücadele ettiler. Ünlüler ikinci adayı çıkarmamak için, Gönüllüler ise dokunulmazlığı kazanıp ada konseyini rahat geçirmek için kıyasıya yarıştılar. İlk eşleşme sonucu Gönüllüler takımı durumu 5-4’e getirdi. Fakat Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı 10-6 kazanarak dokunulmazlık oyununda skoru 1-1 getirdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı