Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7 Haziran

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7 Haziran

Survivor 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? (7 Haziran 2021) Survivor 113. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Dokunulmazlık oyununu kazanan kişi yanında istediği 3 arkadaşı ile ödülden faydalandırabilecek. Ödülü kazanan yarışmacıları sürat motorları alacak ve muhteşem bir villaya götürecek. Yarışmacılar burada 2050 temalı partiye katılacak ve akşam yemeği yiyecekler.

Survivor 2021 113.bölümde yarışmacılar bireysel oynadıkları dokunulmazlık oyunu için parkura geldi. 7 Haziran Pazartesi akşamı haftanın 3. ve son bireysel dokunulmazlık oyununu bir kez daha Murat Ceylan sundu. 1.dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu'nu, 2.dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay'da Steven'i eleme potasına göndermişti. Bu akşam oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, ada konseyinde haftanın son eleme adayının ismini söyleyecek.

Haftanın 3.dokunulmazlık oyununda yarışmacılar parkurda bambudan oluşan mekanizmayı omuzlarında taşırken üstünde duran sembolü düşürmeden parkuru tamamlamayarak finalde 2 kareyi rakibinden önce başarılı şekilde atarak 1 puan kazandı.

SIRALAMA TURU
Haftanın 3. ve son bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

1. İsmail 1:15:88
2. Poyraz 1:26:52
3. Berkay 1:28:52
4. Ayşe 1:31:81  
5. Aleyna 1:33:48
6. Dora 1:33:67
7. Batuhan 1:54:59
8. Steven 2:49:96

İKİNCİ TUR  EŞLEŞMELER
Sıralama turu sonrası İsmail Balaban-Steven, Berkay-Dora, Aleyna-Ayşe, Poyraz-Batuhan  ile eşleşti. İkinci turda 3 oyun kazanan yarışmacı bir üst tura atladı. İkinci tur mücadeleleri sonrası yarışmacıların yaptığı sonuçlar;
İsmail 3 - Steven 2
Berkay 3 - Dora 2
Aleyna 1 - Ayşe 3
Poyraz 3 - Batuhan 1

Bu skorlara göre, Aleyna, Batuhan, Steven ve Dora ikinci turda dokunulmazlık oyununa veda etti. Ayşe, Poyraz, İsmail ve Berkay tur atlayarak yarı finale çıktı.

YARI FİNAL
Yarı final eşleşmelerinde İsmail ile Ayşe, Poyraz ise Berkay ile finale kalmak için mücadele etti. İsmail Balaban Ayşe'yi 3-1 yenerek adını finale yazdıran ilk isim oldu. Diğer yarı final mücadelesinin kazananı ise Poyraz'ı 3-1 yenen Berkay oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da 7 Haziran 2021 tarihinde oynanan haftanın 3.bireysel dokunulmazlık oyununun finalinde İsmail Balaban ve Berkay karşı karşıya geldi. Final mücadelesinde 5 oyunu kazanan haftanın 3. ve son dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. İsmail Berkay mücadelesini 5-1'lik skorla İsmail Balaban kazandı. Haftanın son dokunulmazlık oyununu ve sembolünü kazanan İsmail Balaban ödüle Aleyna, Batuhan ve Berkay'ı götürdü. Dokunulmazlık Oyununu İsmail Balaban Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı