Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7 Mart

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 7 Mart Survivor 2021 Survivor 42. Bölümde Öykü Uysal ve Hanzade'den Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Haftanın Üçüncü Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
İzleyiciler tarafından en çok beğenilen televizyon programı Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler Pazar günü dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. Dün oynanan birinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı.

Bu akşamki dokunulmazlık oyunu bir Survivor klasiği olan körebe oyunuydu. Her iki takımın yarışmacıları gözleri kapalı iken, el ve ayak bileklerindeki zilleri sallayarak çıkardıkları ses ile rakibini kandırmak ve sırtına asılı olan kuşağı alarak havaya kaldırmaya çalıştı. Tamamen beceri, hız ve yön tayinini en iyi yapan yarışmacı, rakibinin sırtındaki kuşağı ilk önce havaya kaldırarak takımına 1 sayı kazandırdı. TV8 seyircilerine keyifli anlar yaşatan yarışmacılar zaman zaman da komik anlara neden oldular. Reşat ve Batuhan arasındaki oyunda ise Reşat’ın havlayarak Batuhan’ı korkutması herkesi kahkaha’ya boğarken Acun Ilıcalı’dan da uyarı almasına sebep oldu. İki tarafa da gidip gelen oyunda durum 7-7 iken Ünlülerden Barış Gönüllülerden Yunus Emre arasında geçen maçta Yunus Emre’nin faul yaparak kuşağı almasından dolayı mücadele tekrarlandı. Tekrarlanan maçı Ünlülerden Barış kazandı. Durum 8-8 olunca Best Of’a gidildi. Takımlar en iyi erkek en iyi kadın yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Sergen-Gonca Gönüllülerden Berkay-Aleyna çıktı. Eğer oyun 9-9 olursa her iki takımda Best Of’a çıkan yarışmacılar kural gereği bayrak oyununda oynayamadı. Nefeslerin tutulduğu dokunulmazlık oyunda ilk olarak erkeklerde Ünlüler takımından Sergen Gönüllülerden ise Berkay’la başladı. Gönüllüler Berkay’ın yaptığı sayı ile durumu 9-8’ e getirdi. Daha sonra Ünlülerden Gonca Gönüllüler takımından Aleyna arasındaki oyunu Gonca kazanarak durumu 9-9’a getirdi. Ünlüler takımı kazandıkları oyunları Gönüllüler takımından daha kısa sürede kazandığı için kural gereği final oyununun kadın ya da erkek yarışmacı ile devam edeceğine karar verme hakkına sahip oldu. Ünlüler kadın yarışmacı ile devam kararı aldı. Böylece Ünlülerden Merve Gönüllülerden Öykü Uysal final maçına çıktı. Tatlı sert geçen dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-9 kazandı. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Merve Aydın’a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

7 MART SURVIVOR ANLAT BAKALIM
7 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı