Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 7 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 7 Şubat Survivor 2021 Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Olacak? Survivor Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu 22. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları Murat Ceylan’nın sunumu ile seçme avantaj oyununa başladı. Her iki takımın erkekleri aynı anda oyuna başladı. Tek ayaklarına takılı bulunan dengenin üstündeki parçaları düşürmemeye çalışan yarışmacılardan en sona kalan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Gönüllüler takımı avantaj mücadelesini erkeklerde durumu Yunus Emrey’le 1-0 yaptı. Kadınların mücadelesinde ise Gönüllüler takımının kadın yarışmacılardan Aleyna’nın kazanması sonucu durumu 2-0 a getirerek seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 2. bölümü dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı.  Bir Survivor klasiği olan salıncak oyununda iki takımın yarışmacıları epey bir zorlandı. Dokunulmazlık oyunu gücün ve kondisyonun önem taşıdığı bir oyundu. Oyunda her iki takımın yarışmacıları 3’er erkek ve 3’er kadın olarak yarıştılar. Yarışmacılar erkeklerde 10 çubuk, kadınlarda 8 çubuğu bir taraftan diğer tarafa çekicilerin yardımıyla taşıdı. Çekicilerin son derece önemli olduğu salıncak oyununda durum 8-8 berabere kalınca takımlar en iyi erkek ve kadın oyuncularıyla parkura çıktılar. Gönüllüler takımı skoru Hanzade’nin sayısı ile 9-8 yaptı. Ünlülerden Batuhan Gönüllülerden Dora’nın mücadelesinde nefesler tutuldu. Ünlülerden Batuhan son saniye sayısı ile kazanarak oyunu 9-9 yaparak bayrağa götürdü. Bayrak yarışında Ünlüler takımı Sergen ve Öykü, Gönüllüler takımı ise Aleyna Çalışkan ve Steven ile oyuna çıktı. Finalde Ünlülerden Sergen ve Öykü son sayıyı alarak  haftanın 2. dokunulmazlık oyununu 10-9 kazandı. Seçme Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı