Survivor Dokunulmazlık Oyunu 8 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 8 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 8 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Kırmızı mı? Mavi mi? Survivor 87.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?
 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
8 Mayıs 2021 Cumartesi günü Survivor 2021'de Kırmızı ve Mavi takımlar gecenin ikinci oyunu olan dokunulmazlık oyunu için oyun alanına geldiler. Takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile çıktılar. Kırmızı takımda Batuhan, Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Merve seçme avantaj oyununda yarıştılar. Murat Ceylan'ın düdüğü ile kaydıraktan havuza kayan yarışmacılardan Poyraz'ın beline havuza girdiğinde kırap girdi ve oyuna bir süre ara verildi. Doktor Metin Kuş'un kontrolünden sonra oyuna devam edildi. Final atışlarında Batuhan ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Kırmızı takımdan Batuhan kazandı. Seçme avantaj oyununu Kırmızı takım kazandı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Kırmızı ve Mavi takımlar dokunulmazlık oyununa Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Survivor 2021'de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının karıştırılmasından sonra yeni takımlar ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Yarışmacılar dokunulmazlık oyununu havuz parkurunda yarıştı. Parkurda engelleri başarılı tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında kum torbaları ile 4 küpü başarılı bir şekilde düşüren takımına 1 puan kazandırdı. Oyuna Kırmızı takım oyuna hızlı başladı ve durumu 4-2 yaptı. Mavi takım aradaki farkı kapattı ve 8-6 öne geçti. Kırmızı takımdan Batuhan'ın Poyraz'a karşı aldığı sayı ile durum 8-7'ye geldi ve en iyi seçmelerine gidildi. En iyilere Kırmızı takımda İsmail, Batuhan ve Aleyna, Mavi takımda ise Dora, Poyraz ve Merve çıktı. En iyilerin ilk oyununda İsmail Dora'yı yenince Dora, İsmail'e "Adam gibi, delikanlı gibi sevin!" dedi. Bunu sözü duyan İsmail'i sakinleştirmek çok güç oldu. İsmail'in aldığı bu sayı ile durum 8-8 oldu. Kırmızı takımdan Aleyna ve Mavi takımdan Merve Aydın arasındaki mücadeleyi ise bugün hiç oyun kaybetmeyen Merve Aydın kazandı ve skoru 9-8 yaptı. Son oyunda Mavi takımdan Poyraz, Kırmızı takımdan Batuhan'ı yenerek durumu 10-8 yaptı ve dokunulmazlığı Mavi takıma getirdi. Oyun sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç oyun kaybetmeyen ve beşte beş yapan Merve Aydın'a verdi. Dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı.

9 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
8 MAYIS SURVIVOR MARKET OYUNU

8 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı