Survivor Dokunulmazlık Oyunu 9 Haziran

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 9 Haziran

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı (9 Haziran 2021)? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 115. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Poyraz Kazandı.

9 Haziran Çarşamba akşamı 115. bölümü yayınlanan Survivor 2021'de bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile oynandı. Dün gece gerçekleşen eleme konseyinde Steven adaya veda etmişti. Bireysel dokunulmazlık oyununa gelen yarışmacılar, dokunulmazlık sembolünü kazanmak ve final yolunda devam etmek için parkura geldi.

Haftanın birinci bireysel dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarına geldiğinde puzzle tamamlayarak masanın sağında 2 ve solunda 2 adet küpü devirecek ve son olarak masanın ortasındaki deliğe 1 topu başarılı şekilde rakibinden önce basket yaparak 1 puan kazandı.

10 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

9 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

9 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

SIRALAMA TURU
Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda parkurda sıralama için zamana karşı yarışan yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu. Sıralama turunda en iyi zamanı yapan yarışmacı otomatik olarak yarı finale yükseldi.

1. Poyraz 46:94
2. Batuhan 48:51   
3. Berkay 54:00
4. Dora 1:04:59  
5. İsmail 1:06:39
6. Ayşe 1:09:79
7. Aleyna 1:17:42
 
İKİNCİ TUR EŞLEŞMELER
Sıralama turunda yapılan zamanlara göre eşleşmeler Aleyna-Dora, Batuhan-Ayşe, Berkay-İsmail olarak gerçekleşti. Sıralama turunda en iyi zamanı yapan Poyraz yarı finale kaldı. İkinci turda 3 oyun kazanan yarışmacılar yarı finale kaldı. İkinci tur mücadeleleri sonrası yarışmacıların yaptığı sonuçlar;

Aleyna 3 - Dora 1
Batuhan 3 - Ayşe 1
Berkay 3 - İsmail 0

Dokunulmazlık oyununda İsmail, Dora ve Ayşe ikinci turda elendi. Aleyna, Berkay, Batuhan ve Poyraz yarı finale kaldı.

YARI FİNAL
Yarı finalde Aleyna ve Poyraz, Berkay ve Batuhan eşleşti. Yarı finalde rakibine karşı 3 oyun kazanan yarışmacı finale kaldı. Batuhan Berkay mücadelesini 3-0 kazanan Batuhan ilk finalist oldu. Aleyna Poyraz mücadelesinde ise Poyraz 2-0 öne geçse de Aleyna Poyraz'ı yakaladı ve skoru 2-2 yaptı. Ancak son oyunu Poyraz kazandı ve finalde Batuhan'ın rakibi oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021'de haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda finalde Batuhan ve Poyraz karşı karşıya geldi. Final oyununda 5 oyunu kazanan haftanın ilk dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. Nefeslerin tutulduğu Batuhan Poyraz final mücadelesini Poyraz 5-3 kazandı.

Dokunulmazlık Oyununu Poyraz Kazandı.

10 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

9 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

9 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı