Survivor Dokunulmazlık Oyunu 9 Mayıs

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 9 Mayıs

Survivor 2.Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 9 Mayıs 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 88.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık oyununun ikinci ayağında Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Kırımızı takımda İsmail, Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında İsmail ve Ayşe arasındaki mücadeleyi Kırmızı takımından İsmail kazandı. Seçme avantaj oyununu Kırmızı takımı kazandı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
9 Mayıs Pazar günü oynanan Survivor 2021, 88.bölümü ile ekranlara geldi. Dokunulmazlığın ikinci ayağı Acun Ilıcalı’nın sunumu ile oynandı. Acun Ilıcalı oyun öncesi yapılan seremonide takımlardan anneler günü için yaptığı sürpriz hakkında bilgi aldı. Takımlar oyun öncesi adalarında anneler gününe özel annelerinin resimlerinin olduğu çerçeveleri almıştı.

Takımlar karıştırıldıktan sonra oynanan ilk dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım mutlak galibiyet ve bir isim daha yazmamak için oyun alanına geldi. Mavi takım ise ikinci dokunulmazlığı da kazanarak ilk eleme konseyinde olduğu gibi ikinci konseyde de rahat bir gece geçirmek için sahaya çıktı. Eğer Mavi takım dokunulmazlık oyununu kaybederse Mavi takımda erkek yarışmacı sayısı kadın yarışmacı sayısından 2 fazla olduğu için erkek eleme konseyi yapılacak. İki takım dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için varlarını yoklarını parkura yansıttı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı oyun izleyicilere büyük zevk verdi. Yarışmacılar parkuru tamamladıktan sonra 5 adet halkayı başarılı şekilde rakibinden önce atarak takımına 1 puan kazandırdı. Oyuna Kırmızı takım hızlı başladı ve durumu 3-0 yaptı. Daha sonra Mavi takım rakibini yakaladı ve Ayşe'nin Aleyna'ya, Steven'in da Batuhan'a karşı aldığı sayılarla durumu 4-4'e getirdi. Kırmızı takım vites artırarak rakibine sadece 2 sayı daha verdi ve son oyunda Aleyna'nın Ayşe'ye karşı aldığı sayı ile dokunulmazlık oyununu 10-6 kazandı. Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü üçte üç yapan Berkay'a verdi. Dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.

9 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı