Survivor Market Oyunu 10 Nisan

Survivor Market Oyunu 10 Nisan

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 10 Nisan 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 10 Nisan Cumartesi 66. Bölümünde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen programı Survivor 2021, 14. Hafta Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın erzak ödülü kuru fasulye, soğan, salça oldu.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 66. Bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı market oyunu için parkura geldiler. Bir Survivor klasiği olan salıncak oyununda takımlar ekip olarak yarıştılar. Ünlüler ve Gönüllüler takımının seçmiş olduğu üç yarışmacıdan bir yarışmacı atıcı olarak salıncakta oturacak. Bir kişi salıncağı sallarken, diğer bir yarışmacının görevi ise salıncakta oturan ve atıcı olan arkadaşına büyük topu taşımak oldu. Salıncaktaki atıcılar sallanırken, yerde bulunan kare şeklindeki sepete üç topu basket atarak, takımına 1 sayı kazandırdı. Yedi olan takımın kazanacağı salıncak oyununda, güç, uyum ve beceriyi başarılı bir şekilde yerine getirerek market oyununu 7-4’lük skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

10 NİSAN SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı