Survivor  Market Oyunu 11. Bölüm 23 Ocak

Survivor Market Oyunu 11. Bölüm 23 Ocak

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 23 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı? Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak oyununu Kim Kazandı? 23 Ocak 2021 Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül oyununda neler yaşandı?  

Market Oyununda Ödül Neydi? Pirinç - Sıvı yağ
TV8’in en çok izlenen programı Survivor 2021 23 Ocak Cumartesi akşamı 11. bölümü Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımları güne haftalık erzakları için yarışacakları Market ödül oyunuyla başladı. Oyunu kazanan takım patates ve sıvı yağ ödülünü adalarına götürdü.

 

Market Ödül Oyununu Kim Kazandı?
Oyunun başlangıcında sakatlığının iyileşmesi ile geri dönen Duygu Gönüllüler takımına katıldı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları nehir parkurunda Survivor’ın klasiklerinden biri olan makara ile sörf tahtası çekme oyununda yarıştı. Yarışan yarışmacılar kadar çekicilere de büyük görevler düştü. Market ödül oyunu heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışlara sahne oldu. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı 2-0 öne geçse de Ünlüler takımı skoru 5-2’ye getirdi. Oyunun son turunda iyi toparlanan Gönüllüler takımı durumu 6-5 yaptı. Ünlüler takımından kaptan Barış’ın sayısı ile durum 6-6 oldu. Ünlüler takımı son oyunda Öykü’nün Aleyna’ya karşı aldığı sayı ile market oyunu 7-6 kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı