Survivor Market Oyunu 13 Mart

Survivor Market Oyunu 13 Mart

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 13 Mart 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 13 Mart Cumartesi Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
TV8’in en çok izlenen yarışması Survivor Murat Ceylan’ın sunumu ve market ödül oyununun yeni güncellenmiş hali ile ekranlara geldi. Ödül öncesi Ünlüler takımından Çağrı son oynanan iletişim oyununda yaptığı uygunsuz hareketlerden dolayı Murat Ceylan’dan özür diledi. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının haftalık erzak ödülü sosis, salça, patates, sandviç ekmeği oldu. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’in bu akşam ekranlara gelen 46. bölümünde her iki takımın erkekleri ve kadınları 2 itici 1 atıcı olmak üzere yarıştılar. Parkurda 2 yarışmacı ray üzerindeki vagonu iterek atıcının yolda topladığı toplarla parkur sonuna getirdi ve 4 seramiği ilk kıran takım 1 puan kazandı. Hızın ve uyumun çok önemli olduğu oyunda haftanın erzak ödülünü kazanabilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu market oyununu 6 hafta sonra  Ünlüler takımı net bir skorla 7-3 kazandı. Market Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

13 MART 2021 SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
13 MART 2021 SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı