Survivor  Market Oyunu 13 Mayıs

Survivor Market Oyunu 13 Mayıs

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 13 Mayıs 2021 Erzak Oyununu Kim Kazandı? 92.Bölümünde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Haftanın erzak ödülü, kıyma, domates, soğan ve patates.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Market oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar.  Seçme avantaj oyununda Kırmızı takımda Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Poyraz ve Merve Aydın yarıştılar. Final atışlarında Berkay ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Mavi takımından Poyraz kazandı. Seçme avantaj oyununu Mavi takım kazandı.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 13 Mayıs Perşembe akşamının ilk oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar market oyunu için parkura geldi. Murat Ceylan 92.bölüme takımların bayramını kutlayarak başladı ve daha sonra oyuna geçti. İki takımda market oyununa haftalık erzaklarının ne kadar önemli olduğunu bilerek, mutlak galibiyet için çıktılar. 13 Mayıs Perşembe gecesi oynanan market oyunu öncesi takımlarda kaptanlık seçimine gidildi.  Kırmızı takımın bu haftaki takım kaptanı oy çokluğu ile Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Mavi takımda ise haftanın takım kaptanı ilk defa kaptan olan Steven oldu. Market oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, parkur sonunda 2 topu sağdaki 2 topu soldaki deliğe olmak üzere toplamda 4 başarılı atışı rakibinden önce yaparak takımına 1 puan kazandırdı. Market oyununa Kırmızı takım iyi başladı ve 3-0 öne geçti. Daha sonra Mavi takım rakibini yakaladı ve ilk eşleşmeler 3-2 Kırmızı takımın üstünlüğünde geçildi. Daha sonra Mavi takım oyuna ağırlığını koydu. Önce 5-5 eşitliği yakaladı ve ardından da skoru 9-6’ya getirerek öne geçti. Son oyunda Mavi takımdan Steven, Kırmızı takımdan İsmail’i yenerek durumu 10-6 yaptı. Market oyununu Mavi takım kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı