Survivor Market Oyunu 13 Şubat

Survivor Market Oyunu 13 Şubat

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 13 Şubat Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? Survivor 26. Bölümde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı? 

 

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programını bu akşam Murat Ceylan sundu. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları güne TrendYol Hızlı Market sponsorluğunda verilen haftalık erzakları için market ödül oyunuyla başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım un ve yağ ödülünün sahibi oldu. Market Oyununda Ödül Un ve Yağ

 

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 5. hafta 26. bölümünde her iki takımın erkekleri ve kadınları 2’şerli olmak üzere parkurda taşıdıkları el arabasıyla üzerinde numaralar yazan küpleri toplayarak atış noktasına gelmeye çalıştı. Becerinin, hızın ve uyumun çok önemli olduğu oyunda haftanın erzak ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu yarışmada Ünlüler takımı 5-4 öne geçerek oyunu best Of’a getirdi. İki takımdan en iyi 2 erkek ve 2 kadın seçimi yapıldı. Ünlülerden İsmail-Batuhan ve Merve-Melis, Gönüllülerde ise Poyraz-Steven ve Ayşe-Aleyna olarak ikilileri best Of için takımları tarafından belirlendi. Gönüllüler takımı durumu 6-5’e getirince son oyun Ünlülerde Merve Gönüllülerde ise  Ayşen’in atışlarına kaldı. 7 skora ulaşan takımın kazanacağı oyunda Gönüllüler takımı son oyunda Ayşe’nin atışlarıyla galibiyete ulaştı. Oyunu net bir skorla Gönüllüler takımı 7-5 kazandı. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

13 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
13 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı