Survivor Market Oyunu 17 Nisan

Survivor Market Oyunu 17 Nisan

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 17 Nisan 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 17 Nisan Cumartesi 71.Bölümünde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market ödül Oyununda Neler Yaşandı?

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
TV8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor 2021, 15. haftaki bölümü Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın erzak ödülü, turşu, yeşil mercimek ve salça. Ayrıca Acun Ilıcalı kazanan yarışmacılara adam başı ikişer adet sosis hediye etti.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 71. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları market oyunu için parkura geldiler. Acun Ilıcalı oyun öncesi, Merve hakkında verdiği bilgide “Dün Merve’nin yanındaydım. Durumu çok iyi. Doktorumuz Metin Kuş’un kontrolü altında. Ümit ediyorum kısa sürede önce benche, daha sonra da oyunlara dönebilecek.” dedi. Ünlüler takımı bu sevindirici haberle moral kazandı. Daha sonra market oyununa geçildi. Takımlar, ikişerli ekip halinde yarıştılar. Bir yarışmacı, sekiz adet topu sapanla fırlatacak, diğer arkadaşı ise elindeki kepçe ile bu sekiz topu tutmaya çalışacak. Atılan sekiz toptan yakalayabildiklerini, sapanla atış yapan arkadaşına geri götürecek. Sapanın başında bulunan yarışmacı ise, takım arkadaşının tutabildiği top sayısı kadar, gelen topları tekrar sapanla atarak, karşısında bulunan dört hedefi başarılı bir şekilde devirerek takımına 1 sayı kazandı. Yedi olan takımın kazanacağı market oyununda yarışmacılar uyum ve beceriyi başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalıştılar. Oyuna hızlı başlayan Ünlüler takımı skoru 4-1’e getirse de geriden gelen Gönüllüler takımı oyunda durumu 6-6’ya getirdi ve iki takımdan en iyiler oyuna çıktı. Ünlülerden İsmail, Melis, Gönüllüler takımından ise Steven ve Ayşe ikilisi en iyilerde yarıştı. Final oyununda İsmail ve Steven arasındaki mücadeleyi Ünlüler takımından İsmail kazandı ve skoru 7-6 yaparak market oyununu kazanan takımın adını Ünlüler olarak yazdırdı. Sezon başından beri sadece 4 defa market oyunu kazanan Ünlüler takımı şeytanın bacağını da kırmış oldu. Market Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı