Survivor Market Oyunu 20 Mart

Survivor Market Oyunu 20 Mart

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 20 Mart 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 20 Mart Cumartesi Erzak Ödülü Ne? Survivor Market ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen yarışması olan Survivor Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın erzak ödülü tereyağı, salça, soğan ve makarna oldu. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 51. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları 1 atıcı 2 yardımcı olmak üzere üçer kişi yarıştı. Parkurda demir çubuklardan yapılmış büyük küpü elleriyle yuvarlayarak parkur sonuna getiren takımlar, bowling atışı ile 5 adet küpü devirmeye çalıştılar. Küpleri ilk deviren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Hızın, gücün ve uyumun çok önemli olduğu oyunda haftanın erzak ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu oyun baştan sonra çekişmeli geçti. Skor 6-6 olduktan sonra Gönüllüler takımı oyuna üstünlüğünü koydu ve oyunu 10-7 kazandı. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

20 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
20 MART ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı