Survivor  Market Oyunu 20 Mayıs

Survivor Market Oyunu 20 Mayıs

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 20 Mayıs 2021 Erzak Oyununu Kim Kazandı? Survivor 98.Bölümde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Market Oyununda Neler Yaşandı?


MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Haftanın erzak ödülü, hamburger ve patates kızartmasının yanında standart haftalık erzakları

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Takımlar seçme avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek yarışmacı ile çıktılar.  Seçme avantaj oyununda Kırmızı takımda İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Poyraz ve Merve Aydın yarıştılar. Final atışlarında İsmail ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Mavi takımından Poyraz üçte üç atarak kazandı. Seçme avantaj oyununu Mavi takım kazandı.

SURVIVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 13 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan 98.bölümünde Kırmızı ve Mavi takımlar market oyunu için parkura geldi. Gecenin ilk oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor'da finale yaklaştıkça yarışmacılar her geçen gün enteresan ve Survivor'ın  yeni parkurlarında yarışıyorlar. Yarışmacılar yeni parkurda zorlu engelleri geçtikten sonra final atışlarında 3 frizbiyi başarılı bir şekilde rakibinden önce sepetine atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Çekişmeli başlayan oyunda ilk eşleşmeleri Mavi takım 3-2 önde geçti. İkinci eşleşmelerde Mavi takım farkı açarak skoru 5-2'ye getirse de, Kırmızı takım rakibi yakaladı ve skoru 5-4'e getirdi. Üçüncü eşleşmelerde Mavi takım aradaki farkı 3 sayıya çıkararak durumu 8-5'e getirdi. Ancak Kırmızı takım farkı tekrar kapattı ve skoru 8-7 yaptı. Daha sonra Mavi takımdan Dora, Kırmızı takımdan Batuhan'ı yenerek durumu 9-7 yaptı ve oyunda en iyiler parkura çıktı. En iyilerin ilk mücadelesinde Kırmızı takımdan Aleyna, Mavi takımdan Ayşe'yi yenerek aradaki farkı tekrar 1 sayıya düşürdü skoru 9-8 yaptı. Son oyunda Mavi takımdan Poyraz, Mavi takımdan Batuhan'ı yenerek market oyununu Mavi takıma getirdi. Market oyununu Mavi takım 10-8 Kazandı.

3 HAZİRAN SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı