Survivor Market Oyunu 20 Şubat

Survivor Market Oyunu 20 Şubat

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 20 Şubat 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 20 Şubat Cumartesi Erzak Ödülü Ne? Survivor Market ödül Oyununda Neler Yaşandı?

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen programı Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı güne TrendYol Hızlı Market sponsorluğunda verilen haftalık erzakları için market ödül oyunuyla başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım domates, patates, nohut, havuç ve sıvı yağ ödülünün sahibi oldu. Market oyununda ödül domates, patates, nohut, havuç ve sıvı yağ

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’in 6. hafta 31. bölümünde her iki takımdan 4’er yarışmacı, 2 erkek 2 kadın olmak üzere birlikte ellerinde taşıdıkları koçbaşı düzenekle parkurda bulunan duvarları kıra kıra, küpleri devire devire atış noktasına gelmeye çalıştılar. Oldukça zor ve bir o kadar da becerinin, hızın ve uyumun çok önemli olduğu oyunun sonunda atıcıların çekiç atarak 3 tane fayansı kıran ilk yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı haftanın erzak ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele etiler. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu yarışmada Ünlüler 5-4 öne geçerek oyunu best Of’a getirdi. İki takımdan en iyi 2 erkek ve 2 kadın seçimi yapıldı. Ünlülerden erkeklerde en iyilere İsmail-Batuhan, kadınlarda Merve ve Melis seçildi. Gönüllülerde ise Reşat-Steven erkeklerde, Ayşe ve Öykü Uysal’da kadınlarda best Of için belirlendi. Gönüllüler takımı durumu 6-5’e getirince son oyun Ünlülerde Melis Gönüllülerde Öykü Uysal’ın atışlarına kaldı. 7 skora ulaşan takımın kazanacağı oyunda Öykü Uysal’ın atışlarıyla Gönüllüler takımı galibiyete ulaştı. Oyunu net bir skorla Gönüllüler takımı 7-5 kazandı. Ünlüler takımı 3 hafta kazanamadığı market oyununu bu haftada kaybederek toplamda 4 hafta erzaksız kalmış oldu. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

20 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ
20 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı