Survivor  Market Oyunu 24 Nisan

Survivor Market Oyunu 24 Nisan

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 24 Nisan Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Erzak oyununu Kim Kazandı? Survivor 76. Bölümde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?  

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor, Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı günün ilk oyununa haftalık erzakları için market ödül oyunuyla başladı. Market oyununu kazanan takım nohut, zeytinyağ, domates, soğan ve sarımsak ödülünün sahibi oldu.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 16. haftanın market ödülü için parkura geldiler. 76. bölümde yayınlanan acil durum konseyinde Çağrı sakatlığından dolayı elenmiş ve adaya veda etmişti. Çağrı'nın elenmesinden sonra hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımları Çağrı'nın adaya veda etmesinden dolayı duydukları üzüntülerini dile getirdiler.

Her iki takımın erkekleri ve kadınları ikişerli takımlar halinde 7 olanın kazanacağı Survivor'ın en yeni parkurunda yarıştılar. Oynayan yarışmacılardan 1 tanesi cankurtaran kulesinden parkurda gözleri kapalı olarak yarışan takım arkadaşına yön gösterdi. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacı getirdikleri topları kuledeki arkadaşına ulaştırdı. Kuledeki yarışmacı 3 seramiği başarılı şekilde kırarak takımına 1 puan kazandırdı.

Uyumun ve iletişimin çok önemli olduğu oyun çekişmeli başladı ve durum 3-3'e geldi. Daha sonraki bölümde Ünlüler takımı oyuna ağırlığını koydu ve skoru 6-3'e getirdi. Final oyunu Ünlüler takımından Melis, Sergen ve Gönüllüler takımından Aleyna, Berkay arasında geçti. Daha başarılı atışlar yapan Melis market oyununu Ünlüler takımına kazandırdı. Market oyununu Ünlüler takımı 10-7 kazandı. Market Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

24 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
24 NİSAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı