Survivor Market Oyunu 25 Mart

Survivor Market Oyunu 25 Mart

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 25 Mart 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 25 Mart Perşembe 55. Bölümde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
TV8 ekranlarında yayınlanan, Dominik Cumhuriyeti’nde düzenlenen Survivor 2021, bu gece Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın erzak ödülü sıvıyağ, domates ve nohut oldu.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Bu gece 55. bölümü yayınlanan Survivor 2021’de, Ünlüler ve Gönüllüler takımları oyun öncesi her hafta olduğu gibi kaptanlık seçimi yaptı. Ünlüler takımından oy çokluğuyla Çağrı, Gönüllüler takımından ise Poyraz ilk kez takım kaptanlığını kazandı. Takım oyunu olarak oynanan oyunda her iki takımın erkekleri ve kadınları dörderli gruplar halinde erkekler erkeklerle, kadınlar kadınlarla parkura çıktı. Deniz üzerinde bulunan sala giderek içersindeki irili ufaklı 14 farklı küpü takım halinde karaya taşıdılar. Karaya taşıdıkları küpleri kule haline getirerek atışa geçtiler. Atışta beşer küpten oluşmuş iki kuleyi kum torbalarıyla rakibinden önce deviren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Hızın, becerinin ve uyumun çok önemli olduğu oyunda haftanın erzak ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele etiler. Oyuna Ünlüler takımından daha istekli başlayan Gönüllüler takımı oyunu net bir skorla 7-2 kazandı. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

25 MART SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı