Survivor  Market Oyunu 26 Mayıs

Survivor Market Oyunu 26 Mayıs

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 26 Mayıs 2021 Erzak Oyununu Kim Kazandı? Survivor 103.Bölümde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Market Oyununda Neler Yaşandı?


MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Market oyununu kazanan takım ödül olarak kebap yiyecek. Ayrıca yarışmacılar haftalık standart erzaklarını alacaklar.

SURVIVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021'de 26 Mayıs Çarşamba günü Kırmızı ve Mavi takımlar haftanın ilk oyunu olan market oyunu için parkura geldi. Gecenin ilk oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Dün geceki eleme gecesinde Merve Aydın'ın adaya veda edişinden sonra Murat Ceylan oyun öncesi eleme gecesi hakkında yarışmacılardan bilgi aldı ve takımlarda kaptanlık seçimi yapıldı. Kırmızı takımda Aleyna Çalışkan, Mavi takımda Ayşe bu haftanın takım kaptanları oldu. Aleyna Çalışkan bu sezon ilk kez kaptan oldu.

Takımlar bugün market oyununda ikişerli ekipler halinde yarıştı. Bir yarışmacı gözleri bağlı şekilde önlerindeki büyük topu parkur sonuna getirmeye çalışırken, ikinci yarışmacı parkurda yarışan arkadaşına parkuru tamamlaması için klavuzluk yaptı. Final atışlarında 2 büyük topu tahta rampa üzerinde yuvarlayak başarılı şekilde basket atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Kırmızı ve Mavi takımlar market oyununda kazanacakları erzakğın ne kadar önemli olduğunu bilerek parkurda kıran kırana yarıştı. Oyun 4-4'e kadar başa baş geçti. 4-4'den sonra Mavi takım atak yaparak 6-4 öne geçti. Kırmızı takım Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan'ın sayıları ile beraberliği yakaladı, durumu 6-6 yaptı. Başa baş giden oyunda durum 8-8'e geldiğinde iki takımdan en iyiler parkurda yarıştı. Kırmızı takımda Aleyna Kalaycıoğlu ve İsmail Balaban, Mavi takımda Ayşe ve Poyraz en iyilerde yarıştı. Mavi takım Ayşe'nin Aleyna'ya karşı aldığı sayı ile 9-8 öne geçti. İsmail Balaban ve Poyraz arasındaki mücadeleyi İsmail Balaban kazanarak durumu 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına taşıdı. Bayrak yarışında Kırmızı takımda İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Poyraz ve Ayşe mücadele etti. Poyraz ve Ayşe bayrak yarışını kazanarak market oyununu Mavi takıma getirdi. Market oyununu 10-9 Mavi takım kazandı.

3 HAZİRAN SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı