Survivor Market Oyunu 27 Şubat

Survivor Market Oyunu 27 Şubat

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 27 Şubat 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 27 Şubat Cumartesi Erzak Ödülü Ne? Survivor Market ödül Oyununda Neler Yaşandı?


MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları güne TrendYol Hızlı Market sponsorluğunda verilen haftalık erzakları için market ödül oyununa geldi. Acun Ilıcalı’nın yaptığı sürpriz ile kazanan takım erzak ödülünün yanı sıra geçen senede ilgiyle izlenen ve izleyicilerin beğenisini kazanan “Açık Arttırma” oyununu da kazanacak olmasıydı. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım peynir-patates-ekmek-yağ ödülünün sahibi oldu.
 

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ünlüler ve Gönüllüler takımları 7. hafta 36. bölümde iki takımın oyuncuları nehir üzerindeki parkurda 2 kişinin sal üstündeki atıcıyı ve yolda 2 yarışmacı arkadaşlarını daha alıp atışlara önde getirmek oldu. Atıcılar nehir üzerinde gelirken atış yapacakları 4 halkayı toplayarak atış noktasına getirdiler. Finish noktasına gelen atıcılar, atış yapmadan önce 6 diski çubuklara doğru dizdikten sonra 2 halkayı çubuğa başarılı atarak takımına 1 puan kazandı. Hızın, becerinin ve uyumun çok önemli olduğu oyunda Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın erzak ve açık artırma ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele eti. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu yarışmada Ünlüler ve Gönüllüler takımları başa baş giden oyunda durum 9-9’a gelince bayrak yarışına gitti. Bayrak yarışı için seçilen her iki takımın en iyi erkek ve kadın yarışmacıları Ünlülerden İlayda-Batuhan, Gönüllülerden ise Yunus Emre ve Ayşe oldu. Finalde Gönüllülerden Ayşe Ünlülerden Batuhan arasındaki atışlarda 3 halkayı atan Ayşe Gönüllüler takımına ödülü kazandırdı. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

28 ŞUBAT SURVIVOR AÇIK ARTIRMA

27 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı