Survivor  Market Oyunu 3 Haziran

Survivor Market Oyunu 3 Haziran

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? Survivor Market Ödül Oyununu Kim Kazandı? 3 Haziran 2021 Erzak Oyununu Kim Kazandı? Survivor 110.Bölümde Erzak Ödülü Ne?  Survivor Market Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Market Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.


MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Market oyununu kazanan takım ödül olarak lahmacun yiyecek. Ayrıca yarışmacılar haftalık standart erzaklarını da alacaklar.

SURVIVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların sevilen yarışması Survivor'in 3 Haziran Perşembe günü oynanan 110.bölümünde Market Oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve Mavi takımlar gecenin ilk oyununda haftalık erzaklarını kazanmak için parkura geldi. Market oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile oynandı. Oyundan önce Kırmızı takım, Mavi takımın adasına taşınarak adalar birleşti ve bugünden itibaren yarışmacılar aynı adada yaşamaya başladılar. Adaların birleşmesinden sonra oynanan ilk oyunda takımlar mutlak galibiyet için parkurda yarıştı.
Takımlarda yapılan kaptanlık seçiminde Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Ayşe yeni haftanın takım kaptanları oldu. 10 olan takımın kazanacağı market oyununda yarışmacılar parkur başında Murat Ceylan'ın verdiği sembolleri ezberledikten sonra zorlu engelleri geçerek parkur sonuna geldi ve ezberledikleri sembolleri doğru dizdikten sonra final atışlarına geçti. Final atışlarında dizdikleri sembolleri rakibinden önce başarılı şekilde düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Market oyununa Kırmızı takım iyi başladı ve ilk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. Kırmızı takım ikinci eşleşmelerde farkı açarak skoru 6-2'ye getirdi. Kırmızı takım aradaki 4 farkın kapanmasına müsade etmedi ve üçüncü eşleşmeleri de 8-4 önde kapattı. Son eşleşmelerde Mavi takım arka arkaya aldığı sayılarla rakibini yakalayarak durumu 8-7 yapsa da Kırmızı takım Batuhan'ın Dora'ya, Aleyna'nın da Ayşe'ye karşı aldığı sayılarla market oyununu 10-7 kazandı. Market oyununu Kırmızı takım kazandı.

3 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı